Ranglijst Masters

U bent hier

De Ranglijsten van de masteratletiek zijn op deze pagina te vinden. Middels het selectiemenu kunt u verschillende ranglijsten bekijken. Deze ranglijsten bevatten alle resultaten van de atleten, vandaar dat namen vaker voorkomen.
Top lijsten kunt u vinden als item onder het menu ranglijst.

Onderdeel: HJ
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
HJ 1.5 Michiel Singer Den Helder , 6/21/15 Man 35
HJ 1.5 Ruud Stam Den Helder , 6/21/15 Man 35
HJ 1.40 Cyriel Heijink Kerkrade , 5/17/15 Man 35
HJ 1.40 Bart van Aalst Kerkrade , 5/17/15 Man 35
HJ 1.45 Dennis Wit Den Helder , 6/21/15 Man 35
HJ 1.45 Bart van Aalst Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
HJ 1.60 Frank Stam Hilversum , 5/17/15 Man 35
HJ 1.60 Joris van Vlerken Kerkrade , 5/17/15 Man 35
HJ 1.65 Jasper van Baar Hilversum , 5/17/15 Man 35
HJ 1.70 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
HJ 1.75 Yuri Thijssing Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: LJ
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
LJ 4.7 0,6 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 5.5 -1.3 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.7 2,2 Joris van Vlerken Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.24 -0.3 m/s Jan Pannekoek Kerkrade , 5/17/15 Man 35
LJ 4.38 +2.5 m/s Jan Gerrit Klok Kerkrade , 5/17/15 Man 35
LJ 4.55 2,7 Jan Pannekoek Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.61 -1,4 Ralph Apeldoorn Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 4.66 0,2 Jan Gerrit Klok Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.78 +0.0 m/s Lennert Elands Kerkrade , 5/17/15 Man 35
LJ 4.84 1,3 Jeroen Vis Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 4.92 2,2 Jasper Ingram Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 5.06 -0,3 Jasper van Meeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 5.18 +0.4 Jeen Nauta Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.18 -1.2 m/s Frank Stam Hilversum , 5/17/15 Man 35
LJ 5.22 -1.3 Michiel Singer Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.25 -2.7 m/s Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
LJ 5.53 -2.4 m/s Arnout Smit Hilversum , 5/17/15 Man 35
LJ 5.55 -0.1 Arnout Smit Den Helder , 6/21/15 Man 35
LJ 5.63 2 Koen Konings Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
LJ 6.10 +2.2 m/s Justin Francois Kerkrade , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: SP
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
SP 10.9 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.11 Stefan van Neerven Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 8.21 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.59 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 9.16 Jeroen Farla Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.28 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.98 Jasper van Meeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 10.75 Jasper van Baar Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 10.84 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 11.15 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.27 Robert Florusse Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 11.53 Robert Florusse Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.65 Richard van den Biggelaar Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 12.31 Koen Konings Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 12.45 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.46 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.93 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 13.23 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.14 Jan de Wit Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.34 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 14.99 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Hoogspringen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Hoogspringen 1.67 Yuri Thijssing Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: WTPENT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WTPENT 1211 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1412 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1940 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1962 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2050 Corné Bolders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2070 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2124 Gert Velthuizen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2235 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2322 Dennis Endeman Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2336 Arno Hissink Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2411 Roland Boon Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2427 Roger van der Have Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2504 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2516 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2594 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2677 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2725 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2751 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2782 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2792 Kees Versloot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2819 Corné Jacobs Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2826 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2847 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2943 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2983 Wim Threels Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3003 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3128 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3152 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3194 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3229 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3266 Milco Braak Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3292 Peter Blommestijn Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3306 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3319 Jack Dekker Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3332 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3340 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3443 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3454 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3479 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3483 Jan van Hooft Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3542 Brian Lesterhuis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3742 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: Polsstok
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Polsstok 3.80 Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: Verspringen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Verspringen 4.99 +1,5 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Verspringen 5.73 +0,0 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: WT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WT 7.15 Rens Haanstra Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.33 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.60 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.00 Arno Oprins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.37 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 9.68 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.28 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.56 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.69 Jeroen Vis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.99 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.05 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.22 Rene Peeters Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.25 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.35 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.53 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.66 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.80 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.94 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.98 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.07 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.24 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.30 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.81 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.30 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.31 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.34 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.44 Steve Tonizzo Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.52 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.21 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.79 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 16.11 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.05 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.11 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.47 Michel Leinders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 20.93 Peter van Noort Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: 100
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
100 10.19 Troy Douglas , 5/1/01 Man 35
100 10.43 Patrick Stevens (B) , 5/1/04 Man 35
100 10.67 Dennis Tilburg , 5/1/04 Man 35
100 10.79 Regilio van der Vloot , 5/1/01 Man 35
100 10.95 Johnny Silié , 5/1/08 Man 35
100 11.02 Erik Knevel Beverwijk , 7/29/14 Man 35
100 11.10 Martijn de Lange , 5/1/06 Man 35
100 11.16 Justin Francois , 5/1/12 Man 35
100 11.24 Jurgen Engelmann , 5/1/01 Man 35
100 11.26 Werner Andrea , 5/1/09 Man 35
100 11.28 Matthijs Seijlhouwer , 5/1/06 Man 35
100 11.31 +0,4 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.35 +0,4 m/s Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.40 Elliott Oti , 5/1/08 Man 35
100 11.40 Quinten Stern Man 35
100 11.48 Roel van Ree , 5/1/06 Man 35
100 11.53 +0,4 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.53 Michiel Rietveld Man 35
100 11.54 Patrick Teeuwen , 5/1/07 Man 35
100 11.54 Sven Ootjers , 5/1/09 Man 35
100 11.57 Pedro Ramos , 5/1/08 Man 35
100 11.57 Ralf Kieboom , 5/1/10 Man 35
100 11.61 Rob Rolvink , 5/1/07 Man 35
100 11.61 Arno van Steensel , 5/1/07 Man 35
100 11.61 Philo Jones , 5/1/08 Man 35
100 11.67 Richard Janssens , 5/1/06 Man 35
100 11.69 +0,4 m/s Richard Achterberg Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.70 Arjan Otten , 5/1/06 Man 35
100 11.75 +2,0 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.91 +2,0 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 11.96 +0,4 m/s Philippe Scheepers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.02 +2,0 m/s Philippe Scheepers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.24 1,9 Bart van Oppen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 12.26 +1,0 m/s Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.27 +0,4 m/s Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.33 1,9 Robert Florusse Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 12.33 +0.9 m/s Robert Florusse Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 12.38 +1,0 m/s Richard Achterberg Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.44 +1,0 m/s Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.45 +1,0 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.45 +2,0 m/s Lennert Elands Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.47 +1,0 m/s Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.52 +2,0 m/s Freek Nijbacker Zierikzee , 6/13/15 Man 35
100 12.66 +0.0 m/s Lennert Elands Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 12.68 +0.9 m/s Jeroen Vis Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 12.83 1,9 Jeroen Vis Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 12.88 0,7 Jeen Nauta Den Helder , 6/21/15 Man 35
100 13.02 +0.9 m/s Tariq van Rooijen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 13.02 +1.0 m/s Arco Krijgsman Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 13.20 -0,5 Andreas Karsowidjojo Den Helder , 6/21/15 Man 35
100 13.25 -2.4 m/s Jeen Nauta Hilversum , 5/17/15 Man 35
100 13.56 2,1 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
100 13.66 +0.7 m/s Jan Gerrit Klok Kerkrade , 5/17/15 Man 35
100 13.74 -0.6 m/s Andreas Karsowidjojo Hilversum , 5/17/15 Man 35
100 13.80 -2.2 m/s Duco Huitema Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Kogelstoten
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Kogelstoten 10.55 Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Kogelstoten 11.73 Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Kogelstoten 11.91 Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: Hink-stap-springen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Hink-stap-springen 11.51 +1,7 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Hink-stap-springen 11.76 +4,9 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Hink-stap-springen 12.73 +1,7 m/s Philippe Scheepers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: 110mh
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
110mh 15.39 +2,8 m/s Justin Francois Zierikzee , 6/13/15 Man 35
110mh 17.01 +2,8 m/s Arnout Smit Zierikzee , 6/13/15 Man 35
110mh 17.35 +2,8 m/s Joris van Vlerken Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: HT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
HT 15.95 Rens Haanstra Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 19.00 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 24.43 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 26.21 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 26.34 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 27.60 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 28.54 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 28.83 Arno Oprins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.24 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.36 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.41 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.59 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 29.99 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 30.70 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 32.72 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 33.60 Rene Peeters Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 34.61 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 35.39 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 35.77 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 36.60 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.01 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.08 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.46 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 37.96 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 38.30 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 38.65 Jeroen Vis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 40.55 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 40.71 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 44.17 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 45.22 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 47.54 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 47.55 Steve Tonizzo Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 47.78 Michel Leinders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 50.35 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
HT 52.99 Peter van Noort Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: 200
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
200 20.19 Troy Douglas , 5/1/01 Man 35
200 20.63 Patrick Stevens , 5/1/04 Man 35
200 21.47 Dennis Tilburg , 5/1/04 Man 35
200 21.67 Regillio van der Vloot , 5/1/01 Man 35
200 21.98 Johnny Silié , 5/1/08 Man 35
200 22.53 Roel van Ree , 5/1/06 Man 35
200 22.55 Werner Andrea , 5/1/07 Man 35
200 22.77 Richard Janssens , 5/1/04 Man 35
200 22.84  Rob Rolvink , 5/1/04 Man 35
200 23.00 Justin Francois , 5/1/11 Man 35
200 23.06 Quinten Stern , 5/1/12 Man 35
200 23.18 +0,0 m/s Rico Rivers Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.35 Patrick Teeuwen , 5/1/07 Man 35
200 23.37 Elliott Oti , 5/1/08 Man 35
200 23.46 +0,0 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.57 Michiel Rietveld Man 35
200 23.60 +0,0 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.61 Ger Wessel , 5/1/07 Man 35
200 23.61 Haris Larasen , 5/1/07 Man 35
200 23.65 Sander van Gelderen , 5/1/11 Man 35
200 23.67 Ezra Hendriks Epe , 9/6/13 Man 35
200 23.85 +0,0 m/s Ezra Hendriks Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.92 Martijn de Lange , 5/1/06 Man 35
200 23.97 +1,3 m/s Rico Rivers Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 23.98 Toine van Beckhoven , 5/1/09 Man 35
200 24.68 +1,9 m/s Michiel Rietveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 24.71 +1,3 m/s Quinten Stern Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 24.72 +1,9 m/s Ezra Hendriks Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.03 +0,0 m/s Sander van Gelderen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.08 +1,9 m/s Sander van Gelderen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.10 +1,3 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.39 +0,0 m/s Rob Kraneveld Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.56 +1,3 m/s Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/14/15 Man 35
200 25.87 +1,9 m/s Freek Nijbacker Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: DT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
DT 28.63 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 29.23 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 29.86 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
DT 35.18 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 37.13 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 38.55 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 41.41 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 41.64 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 45.72 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Discuswerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Discuswerpen 30.61 Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Discuswerpen 34.90 Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: JT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
JT 40.97 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 43.22 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
JT 45.35 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 47.38 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
JT 51.65 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
Onderdeel: Speerwerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Speerwerpen 44.68 Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 400
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
400 49.62 Richard Janssens , 5/1/04 Man 35
400 49.65 Werner Andrea , 5/1/06 Man 35
400 50.10 Rob Rolvink , 5/1/05 Man 35
400 50.35 Marijn van der Putten , 5/1/11 Man 35
400 50.53 Harris Larasen , 5/1/07 Man 35
400 51.03 Rikkert van Rhee Gouda , 10/5/13 Man 35
400 51.56 Johnny Silié , 5/1/09 Man 35
400 51.61 Justin Francois , 5/1/11 Man 35
400 51.74 Ivo Roovers Spijkenisse , 4/5/14 Man 35
400 51.77 Miquel Lopes , 5/1/10 Man 35
400 51.78 Luc Teunissen , 5/1/07 Man 35
400 51.84 Joeri Voltman , 5/1/11 Man 35
400 51.97 Quinten Stern , 5/1/12 Man 35
400 52.05 Rico Rivers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 52.27 Rikkert van Rhee Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 52.32 Toine van Kerkhoven , 5/1/09 Man 35
400 52.37  Bavo Janss , 5/1/06 Man 35
400 52.45 Ger Wessel , 5/1/09 Man 35
400 52.59 Fabian Ernst , 5/1/07 Man 35
400 52.65 Per John , 5/1/06 Man 35
400 52.69 Sander van Gelderen , 5/1/11 Man 35
400 52.79 Quinten Stern Hilversum , 5/17/15 Man 35
400 53.39 Justin Francois Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 54.29 Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 55.12 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
400 55.63 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
400 56.26 Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 56.27 Joris van Vlerken Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 56.48 Rikkert van Rhee Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 56.59 Quinten Stern Den Helder , 6/21/15 Man 35
400 56.80 Jeroen Vis Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 56.81 Wing Tong Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 57.15 Jeen Nauta Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 57.47 Jeen Nauta Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 57.93 Jan Pannekoek Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 58.21 Rico Rivers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 58.40 Michiel Rietveld Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 58.76 Rodney O'Driscoll Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 58.81 Jan Pannekoek Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 59.11 Jeen Nauta Den Helder , 6/21/15 Man 35
400 59.30 Jan Pannekoek Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 59.38 Tariq van Rooijen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 01:00.1 Tariq van Rooijen Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 01:00.1 Jan Pannekoek Zierikzee , 6/13/15 Man 35
400 1:00.92 Tariq van Rooijen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 01:02.36 Jeroen Farla Kerkrade , 5/17/15 Man 35
400 1:05.05 Jan Gerrit Klok Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
400 1:09.49 Bob de Mul Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
Onderdeel: 400mh
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
400mh 57.07 Quinten Stern Zoetermeer , 6/7/15 Man 35
400mh 01:00.10 Sander van Gelderen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
400mh 01:03.10 Joris van Vlerken Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 800
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
800 02:00.4 Martin Breunissen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:02.1 Vincent Hofmann Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:06.2 Job van Asperen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:07.4 Michel Hageman Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:08.8 Jeen Nauta Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:10.4 Harmen Perk Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 02:14.5 Edwin van Laar Zierikzee , 6/14/15 Man 35
800 1:49.59 Sebastien Schletterer , 1/5/11 Man 35
800 1:49.94 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
800 1:52.43 Marijn van der Putten , 1/5/11 Man 35
800 1:53.59 Andrew-Harris Larasen , 1/5/10 Man 35
800 1:53.71 Casper Dirks , 1/5/08 Man 35
800 1:53.93 Robert Spoek , 1/5/05 Man 35
800 1:53.94 Harold van Eerde , 1/5/05 Man 35
800 1:55.03 Werner Themen , 1/5/01 Man 35
800 1:55.25 Michiel Löschner Heusden-Zolder (B) , 7/13/13 Man 35
800 1:55.75 Ronald Weevers , 1/5/05 Man 35
800 1:56.97 Ate van der Burgt Lisse , 2/6/13 Man 35
800 1:57.13 Xander van Rijen , 1/5/05 Man 35
800 1:57.17 Ronald Kleine Koerkamp , 1/5/10 Man 35
800 1:57.23 Titus Fierkens , 1/5/06 Man 35
800 1:57.73 Bernard te Boekhorst , 1/5/07 Man 35
800 1:58.42 Joeri Voltman , 1/5/11 Man 35
800 1:58.45 Frans Aarden , 1/5/07 Man 35
800 1:58.61 Jiri Kemper , 1/5/12 Man 35
800 1:58.77 Ad Peeters , 1/5/01 Man 35
800 1:58.93 Dirk-Jan Demkes , 1/5/08 Man 35
800 2:11.85 Eelco vd-Wind Den Helder , 6/21/15 Man 35
800 2:12.12 Tom ten Bruggencate Den Helder , 6/21/15 Man 35
800 02:13.14 Jeen Nauta Hilversum , 5/17/15 Man 35
800 2:14.55 Joris van Vlerken Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 02:16.85 Stefan van Neerven Kerkrade , 5/17/15 Man 35
800 2:18.76 Stefan van Neerven Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 2:20.59 Bart van Aalst Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 02:22.60 Bart van Aalst Kerkrade , 5/17/15 Man 35
800 2:23.12 Jeroen Farla Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
800 02:23.70 Duco Huitema Hilversum , 5/17/15 Man 35
800 2:29.22 Duco Huitema Den Helder , 6/21/15 Man 35
800 02:30.03 Richard van den Berg Kerkrade , 5/17/15 Man 35
800 02:50.93 Bob de Mul Kerkrade , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: 3000 Steeple
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
3000 Steeple 10:40.0 Ard Vlooswijk Zierikzee , 6/14/15 Man 35
3000 Steeple 11:33.9 Erwin Koens Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 5000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
5000 16:06.7 Eltjo van Mechelen Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:13.1 Edwin Wissema Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:26.3 Maarten Haegens Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:27.6 Tjeerd Popkema Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 16:40.6 Hans Rebers Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 17:10.0 Bas Mekking Zierikzee , 6/13/15 Man 35
5000 15:16.00 Zac Freudenburg Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 15:39.03 Ruben Scheurwater Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 16:14.89 Ralph Apeldoorn Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 16:22.05 Ralph Apeldoorn Hilversum , 5/17/15 Man 35
5000 16:34.33 Jan Schneider Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 16:43.33 Raymond Pet Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
5000 16:52.10 Jan Schneider Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
5000 16:52.57 Thomas Merlijn Hilversum , 5/17/15 Man 35
5000 16:54.50 Jaap Vink Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 17:00.68 Ruud van der Wal Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 17:18.55 Jaap Vink Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
5000 17:48.37 Gerald Koeman Den Helder , 6/21/15 Man 35
5000 17:55.69 Erwin Koens Kerkrade , 5/17/15 Man 35
5000 18:06.00 Richard Molenaar Hilversum , 5/17/15 Man 35
5000 19:37.04 Peter Loopik Kerkrade , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: 1000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
1000 2:24.48 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
1000 2:27.50 Marcel Tesselaar , 1/5/04 Man 35
1000 2:28.22 Olaf Simonse , 1/5/08 Man 35
1000 2:29.66 Michiel Löschner , 1/5/12 Man 35
1000 2:29.68 Andrew-Harris Larasen , 1/5/10 Man 35
1000 2:30.80 Marijn van der Putten Lisse , 10/5/14 Man 35
1000 2:33.00 Ad Peeters , 1/5/01 Man 35
1000 2:36.51 Ronald Kleine Koerkamp , 1/5/10 Man 35
1000 2:38.60 Bernard te Boekhorst , 1/5/09 Man 35
Onderdeel: 5000 snel
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
5000 snel 24:09.6 Rob Tersteeg Zierikzee , 6/14/15 Man 35
5000 snel 25:28.5 Rick Liesting Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 1500
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
1500 3:41.04 Simon Vroemen , 1/5/06 Man 35
1500 3:43.49 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
1500 3:44.63 Sebastien Schletterer , 1/5/10 Man 35
1500 3:51.51 Pip Tesselaar , 1/5/05 Man 35
1500 3:53.70 Daan Kers , 1/5/03 Man 35
1500 3:56.29 Michiel Otten , 1/5/03 Man 35
1500 3:56.39 Casper Dirks , 1/5/09 Man 35
1500 3:56.86 Bernard te Boekhorst , 1/5/07 Man 35
1500 3:57.13 Ad Peeters , 1/5/01 Man 35
1500 3:58.23 Jack van Avendonk , 1/5/05 Man 35
1500 3:58.49 Andrew-Harris Larasen , 1/5/10 Man 35
1500 3:59.06 Ronald Weevers , 1/5/09 Man 35
1500 4:00.38 Noël Keijsers , 1/5/10 Man 35
1500 4:01.01 Koen Joosse , 1/5/03 Man 35
1500 4:01.35 Erik Negerman , 1/5/12 Man 35
1500 4:02.10 Eelco de Voogt , 1/5/07 Man 35
1500 4:02.20 Jack Hopmans , 1/5/03 Man 35
1500 4:03.14 Dahir Hasan Mao , 1/5/05 Man 35
1500 4:03.83 Marijn van der Putten Utrecht , 8/8/14 Man 35
1500 4:04.14 Dirk-Jan Demkes , 1/5/09 Man 35
1500 4:04.15 Jeroen Veldhuis , 1/5/11 Man 35
1500 04:22.64 Eltjo van Mechelen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
1500 4:26.66 Raymond Pet Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 04:29.57 Ard Vlooswijk Hilversum , 5/17/15 Man 35
1500 4:39.99 H. Perk Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 4:53.85 Tariq van Rooijen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 05:02.39 Jeroen Farla Kerkrade , 5/17/15 Man 35
1500 5:05.87 Marcel Jaarsma Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 5:32.05 Jasper Ingram Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
1500 05:49.93 Richard van den Berg Kerkrade , 5/17/15 Man 35
1500 05:54.08 Loek Zoon Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: 10000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
10000 33:00.9 Maarten van Ommen Zierikzee , 6/14/15 Man 35
10000 33:30.5 Jeroen van Aken Zierikzee , 6/14/15 Man 35
10000 35:03.2 Rik Wolswinkel Zierikzee , 6/14/15 Man 35
10000 39:22.7 Erwin Koens Zierikzee , 6/14/15 Man 35
Onderdeel: 1mijl
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
1mijl 4:01.09 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
Onderdeel: 2000
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
2000 5:16.05 Johan de Koning , 1/5/09 Man 35
2000 5:34.87 Michiel Otten , 1/5/04 Man 35
2000 5:41.70 Wim Padmos , 1/5/04 Man 35
2000 5:42.46 Ronald Bassa , 1/5/11 Man 35
2000 5:43.40 Jan Kortekaas , 1/5/01 Man 35
2000 5:58.64 Roger Smeets , 1/5/10 Man 35
2000 6:49.90 Mustapha Elorche , 1/5/98 Man 35

Verwerkte wedstrijden

 
  • Mastercompetitie 1 - Kerkrade 2015-05-17
  • Competitie 2 Den Helder 21-06-2015
  • Masterscompetitie 1 Hilversum 17-05-2015
  • NK Masters 2015 Zierikzee 13/14-06-2015
  • Competitie 2 OudBeijerland 21-06-2015
  • Sprintlijst AT Corne Haast
  • MILA lijst AT Corne Haast Mannen
  • NK Masters WERPEN 2015 Amesfoort 30/31-05-2015

Login