Ranglijst outdoor werpnummers

U bent hier

Onderdeel: SP
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
SP 10.9 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.11 Stefan van Neerven Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 8.21 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.59 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 9.16 Jeroen Farla Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.28 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.98 Jasper van Meeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 10.75 Jasper van Baar Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 10.84 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 11.15 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.27 Robert Florusse Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 11.53 Robert Florusse Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.65 Richard van den Biggelaar Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 12.31 Koen Konings Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 12.45 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.46 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.93 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 13.23 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.14 Jan de Wit Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.34 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 14.99 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: WTPENT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WTPENT 1211 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1412 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1940 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1962 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2050 Corné Bolders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2070 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2124 Gert Velthuizen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2235 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2322 Dennis Endeman Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2336 Arno Hissink Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2411 Roland Boon Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2427 Roger van der Have Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2504 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2516 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2594 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2677 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2725 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2751 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2782 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2792 Kees Versloot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2819 Corné Jacobs Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2826 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2847 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2943 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2983 Wim Threels Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3003 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3128 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3152 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3194 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3229 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3266 Milco Braak Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3292 Peter Blommestijn Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3306 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3319 Jack Dekker Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3332 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3340 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3443 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3454 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3479 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3483 Jan van Hooft Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3542 Brian Lesterhuis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3742 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: WT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WT 7.15 Rens Haanstra Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.33 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.60 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.00 Arno Oprins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.37 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 9.68 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.28 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.56 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.69 Jeroen Vis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.99 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.05 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.22 Rene Peeters Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.25 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.35 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.53 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.66 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.80 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.94 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.98 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.07 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.24 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.30 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.81 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.30 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.31 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.34 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.44 Steve Tonizzo Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.52 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.21 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.79 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 16.11 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.05 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.11 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.47 Michel Leinders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 20.93 Peter van Noort Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: DT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
DT 28.63 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 29.23 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 29.86 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
DT 35.18 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 37.13 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 38.55 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 41.41 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 41.64 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 45.72 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Discuswerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Discuswerpen 30.61 Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Discuswerpen 34.90 Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: JT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
JT 40.97 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 43.22 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
JT 45.35 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 47.38 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
JT 51.65 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
Onderdeel: Speerwerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Speerwerpen 44.68 Zierikzee , 6/14/15 Man 35

Login