Ranglijst outdoor werpnummers

U bent hier

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
Onderdeel: SP
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
SP 10.9 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.11 Stefan van Neerven Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 8.21 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 8.59 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 9.16 Jeroen Farla Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.28 Allard Keizer Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 9.98 Jasper van Meeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 10.75 Jasper van Baar Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 10.84 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 11.15 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.27 Robert Florusse Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 11.53 Robert Florusse Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 11.65 Richard van den Biggelaar Kerkrade , 5/17/15 Man 35
SP 12.31 Koen Konings Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
SP 12.45 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.46 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 12.93 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 13.23 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.14 Jan de Wit Den Helder , 6/21/15 Man 35
SP 14.34 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
SP 14.99 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: WTPENT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WTPENT 1211 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1412 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1940 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 1962 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2050 Corné Bolders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2070 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2124 Gert Velthuizen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2235 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2322 Dennis Endeman Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2336 Arno Hissink Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2411 Roland Boon Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2427 Roger van der Have Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2504 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2516 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2594 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2677 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2725 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2751 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2782 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2792 Kees Versloot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2819 Corné Jacobs Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2826 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2847 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2943 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 2983 Wim Threels Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3003 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3128 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3152 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3194 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3229 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3266 Milco Braak Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3292 Peter Blommestijn Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3306 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3319 Jack Dekker Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3332 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3340 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3443 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3454 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3479 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3483 Jan van Hooft Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3542 Brian Lesterhuis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WTPENT 3742 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: WT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
WT 7.15 Rens Haanstra Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.33 Niels Schager Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 7.60 Jan Smit Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.00 Arno Oprins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 8.37 Martijn van de Peppel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 9.68 Pascal Geursen Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.28 Rob Zwijnenburg Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.56 Peter Blakmoor Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.69 Jeroen Vis Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 10.99 Cees van Blerck Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.05 Geert Oerlemans Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.22 Rene Peeters Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.25 Sjaak van den Bedem Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.35 Frans Klep Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.53 Joost Prins Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.66 Erwin Bokenkamp Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.80 Harald Gijtenbeek Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.94 Ruud van de Ven Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 11.98 Frits Martens Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.07 Richard Bot Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 12.24 Marco Bronswijk Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.30 Carel van der Werf Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 13.81 Martin Wijand Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.30 Frans de Laat Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.31 Jack van der Zijde Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.34 Henk van Bakel Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.44 Steve Tonizzo Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 14.52 Dirk Jan Giskes Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.21 Albert van der Mee Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 15.79 Jan Titulaer Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 16.11 Martin Regtop Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.05 Onno Heerlien Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.11 Erwin Suvaal Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 17.47 Michel Leinders Amersfoort , 5/30/15 Man 35
WT 20.93 Peter van Noort Amersfoort , 5/30/15 Man 35
Onderdeel: DT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
DT 28.63 Sebastiaan Huijs Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 29.23 Nico van Leeuwen Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 29.86 Nico van Leeuwen Kerkrade , 5/17/15 Man 35
DT 35.18 Jan de Wit Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 37.13 Jasper Rood Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
DT 38.55 Kjell Heinsius Hilversum , 5/17/15 Man 35
DT 41.41 Robin Geertsma Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 41.64 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
DT 45.72 Patrick Groot Hilversum , 5/17/15 Man 35
Onderdeel: Discuswerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Discuswerpen 30.61 Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Discuswerpen 34.90 Robert Florusse Zierikzee , 6/13/15 Man 35
Onderdeel: JT
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
JT 40.97 Ruud Dekker Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 43.22 Herman Boer Hilversum , 5/17/15 Man 35
JT 45.35 Herman Boer Den Helder , 6/21/15 Man 35
JT 47.38 Richard van den Biggelaar Oud Beijerland , 6/21/15 Man 35
JT 51.65 Kjell Heinsius Den Helder , 6/21/15 Man 35
Onderdeel: Speerwerpen
Onderdeel Resultaat Naam Wedstrijd datum Geslacht Leeftijdscategorie
Speerwerpen 44.68 Zierikzee , 6/14/15 Man 35

Login